شماره خبر : ٥٥٢٨٣٠ 

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨    ا   ١٠:٤٠
سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم به مناسبت بزرگداشت روز کارگر و فرارسیدن ماه مبارک رمضان
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، روز یکشنبه، 15 اردیبهشت ماه در مسجد امام علی (ع) دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند. حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم با اشاره به کتاب پایان کار که به موضوع اتمام کار سنتی در عصر امروز و گسترش کار خدماتی در عصر و زیست جهان امروز پرداخته است افزودند، مناسبات اجتماعی زندگی مدرن به نحوی طراحی شده است که برخی از خدمات بیشتر مورد توجه قرار دارد. در صورتی که در آموزه‌های اسلامی علاقه به کار و به کار نگاه ارزشی داشتن مخصوصا در داخل حکومت اسلامی را  بسیار با اهمیت می‌داند و به نوعی خدمت به تعالی نظام و خدمت به مردم است.

ایشان افزودند، از جهت دیگر کارگر، کارمند، کارفرما و مدیر در توجه به کار و کارگر و تولید کار موثرهمه نقش و مسئولیت دارند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی در ادامه روز کارگر را به همه زحمت کشان دانشگاه تبریک و افزودند طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید کارفرمایان و مدیران نسبت به معیشت کارکنان خود توجه جدی داشته باشند. 

ایشان همچنین بیان نمودند؛ در خصوص انواع کارها یک کار خاص تر دیده می‌شود و آن معلمی است لذا روز معلم را نیز به همه معلمان میهن اسلامی ایران که وظیفه تربیت نسل جوان با نشاط و با بصیرت و معتقد به ارزشها و آرمان‌ها را دارند، تبریک گفتند وافزودند  قدردان زحمت های کارگران و معلمان عزیز هستیم.     

در پایان حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری اقدم با توجه به نزدیک شدن حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که این ماه فرصت  بسیار ارزشمندی برای بندگی و قرب الهی است، این ماه مبارک را به همه نمازگزاران تبریک عرض نمودند.


خروج
خدمات پرکاربرد
پیوندها