شماره خبر : ٥٥٢٩٨٦ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    ا   ١٣:٥١
جلسه معارفه مسئول هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی (ع) دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبایی، با حضور جمعی از اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه، جلسه معارفه مسئول هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی (ع) دانشگاه 16 اردیبهشت‌ماه در دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد. در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقای اکبری اقدم رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان بابیان اینکه در دو سال اخیر تقاضاهای زیادی از طرف دانشجویان و کارکنان دانشگاه برای تشکیل هیئت فرهنگی – مذهبی به دفتر نهاد صورت گرفت که با برگزاری چندین جلسه با اساتید، کارکنان و دانشجویان و همچنین بعد از طرح موضوع با ریاست دانشگاه و موافقت ایشان با تاسیس هیئت و مسئولیت آقای نداف زاده ،تصمیم گرفتیم هیئتی جامع و کامل درخور شأن مسجد امام علی (ع) و در جهت اعتلای ارزش‌های اسلامی تأسیس کنیم.

ایشان افزودند، به مبارکی ماه رمضان امروز رسماً افتتاح این هیئت را اعلام می‌کنیم، ان‌شاءالله این هیئت با حضور حداکثری اساتید، دانشجویان و کارکنان و با کمک معاونت‌های مختلف دانشگاه، باقوت کار خود را آغاز کند. سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقای اکبری اقدم حکم مسئولیت هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی (ع) را به آقای عباس نداف زاده تقدیم نمودند. حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم همچنین از حضور همه عزیزانی که آقای  نداف را در این جلسه همراهی کردند و به خاطر کمبود فضا سرپا ایستادند تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان جناب آقای نداف زاده ضمن تشکر از دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه برای موافقت تأسیس این هیئت و حضور همه عزیزان در جلسه ، بیان نمودند، نبود هیئت متمرکز جامع در غرب تهران دغدغه‌ای بود که می‌طلبید دانشگاه علامه طباطبائی به‌عنوان یک سنگر علمی در غرب تهران، پایگاهی فرهنگی، مذهبی ایجاد کند که مردم منطقه و عزیزان دانشگاه بتوانند از آن استفاده نمایند. ایشان افزودند از همه دانشجویان، کارکنان و اساتید در جهت اعتلای هر چه بیشتر هیئت تقاضای مساعدت و همیاری داریم.

 با تصاویر این مراسم همراه باشید:

عکس: یوسف حقی- نهاد رهبری دانشگاه
خروج
خدمات پرکاربرد
پیوندها