چاپ        ارسال به دوست

گزارشی از عملکرد فعالیت های مسجد امام علی (ع) در ماه مبارک رمضان

برنامه های مسجد امام علی (ع) در ماه مبارک رمضان

الحمدلله ماه مبارک امسال مراسم خوب و درخوری برگزار شد. از روز اول ماه مبارک طبق برنامه ریزی صورت گرفته هر روز از ساعت 12 ظهر طرح تلاوت یک جزئ قرآن مجید اجرا شد که در 15 روز اول توسط حجت الاسلام و المسلمین شفیعی برگزار شد و در نیمه دوم ماه توسط حجت الاسلام جعفری تا پایان ماه ادامه پیدا کرد. لازم به ذکر است تنی چند از دانشجویان خوش صدا در طرح تلاوت نیز بعنوان قاری همکاری کردند. در روز دهم ماه مبارک مراسم ویژه برای وفات حضرت خدیجه (س) توسط سخنرانان آقای شفیعی و جعفری برگزار گردید.

روز پانزدهم ماه مبارک مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) بعد از تلاوت جزئ روزانه، مداحی توسط مداح اهل بیت (ع) آقای مرادی برگزار گردید و حاج آقای شفیعی بیان فضائل این امام همام را به عهده داشتند.

ضمنا هر روز بعد از تلاوت قرآن، بیان احکام و مسائل شرعی توسط حجت الاسلام جعفری به مدت 10 دقیقه قبل از ندای ملکوتی اذان در مسجد برگزار شد. بعد از آن اقامه نماز جماعت در ایام ماه مبارک و در ادامه دعاهای ماه مبارک رمضان توسط آقای محمودی قرائت شد. در پایان نیز سخنرانی به مدت 20 دقیقه توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای شفیعی در مسجد برقرار بود که با ذکر توسل به اهل بیت (ع) خاتمه پیدا کرد.

 


١٤:٢٦ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٥٣٩٩٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>