چاپ        ارسال به دوست

جشن میلاد فرخنده دخت نبی مصطفی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و تکریم مقام زن در سالن شهید مطهری دانشكده ادبیات به میزبانی دفتر نهاد رهبری دانشکده ادبیات برگزار شد.

در این جشن پر شور که با استقبال بیش از 400 نفری اساتید و دانشجویان همراه بود بخشهای مختلف طراحی شده اجرایی شد. نمونه ای از برنامه ها عبارتند از:

شعر خوانی آقای صفایی، پخش کلیپ نماهنگ زیبای مسیرامن حجاب ، مسابقات پانتومیم و پرسش و پاسخ ، رو نمایی از موشن گرافی ساخته شده با موضوع گام دوم انقلاب توسط آرمان محمد پور از دانشجویان محترم، نور افشانی، سخنرانی و مداحی و اهداء جوائز، و برش کیک تولد توسط خانواده های شهداء.

در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی معاونت محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه طی سخنانی در خیر مقدم فرمودند : امروز بشریت مدیون محبت های حضرت زهرا(س) می باشد و ما باید ادای دین به ساحت قدسی ایشان داشته باشیم.  وی از حضور اساتید و دانشجویان قدردانی و تشکر کردند و به تشریح برنامه های جشن پرداختند.

در ادامه مراسم، سخنران مدعو حضرت حجت الاسلام والمسلمین بهاری، طی بیاناتی با موضوع ازدواج آسان فرمودند: امروز مشی و مرام حضرت زهرا(س) الگوی مناسب و کاربردی برای دختران و پسران جوان بوده و به ذکر مصادیق رفتاری و سیره عملی ازدواج حضرت زهرا(س) و امیر المونین(ع) پرداختند و بیان داشتند دنیایی که امروز فاصله گرفته از این سیره، در یک پیچ مهم تاریخی مجبور به بازگشت به این سبک رفتاری والا خواهد شد. و توصیه کردند جوانان عزیز خود را معطل انجام سبک های بی دلیل و سخت وارداتی غربی نکنند  تا لذت و شهد ازدواج آسان و زندگی زناشویی در سایه اهل بیت(ع) را تجربه کرده و برایشان ماندگار شود.

مداحی مداح اهل بیت (ع) جناب آقای کوهیان آیتمی پر شور و جذاب بود که با همراهی و تشویق حضار در سالن به اجرا در آمد.

در ادامه با پخش میان برنامه و نور افشانی با همخوانی ذکر مطهر «یافاطمه»، برش کیک توسط خانواده محترم شهدا صورت گرفت. و جوایز برندگان مسابقات به آنها تقدیم شد.

با گزارش تصویری این مراسم همراه باشید:

 

روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی- چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧- 08:40:31


٠٨:٢٥ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٥٥٠٤٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٩١خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>