چاپ        ارسال به دوست

جشن بزرگ اعیاد شعبانیه در دانشکده ادبیات برگزار شد+گزارش تصويري

جشن بزرگ اعیاد شعبانیه با آیتم های جذاب و مسابقات و جوایز متنوع با استقبال بی نظیر دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشکده ادبیات در این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی این مراسم که توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده طراحی و اجرا شد از ساعت: 9:30 صبح سه شنبه با اجرای مسابقات ورزشی ( طناب کشی، تیر اندازی، و ...) با حضور هیئت ورزشهای همگانی استان تهران و با شرکت جمع کثیری از دانشجویان آغاز شد و در ادامه از ساعت 11:30 در سالن شهید عضدی دانشکده جشن با حضور پر شور دانشجویان و اساتید و کارکنان با مجری گری آقای خطیبی از رادیو جوان و بخشهای منتوع و جذاب برقرار شد. در این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینی معاونت محترم دفتر نهاد رهبری دانشکده با بیاناتی، افضل و بهترین اعمال را انتظار واقعی فرج برشمردند و اوصاف یک منتظر واقعی و وظائف فردی و اجتماعی او را بیان کردند.

در ادامه با پخش کلیپ، میان برنامه و مداحی آقای کوهیان ، مسابقات هوش برتر روبیک و قرعه کشی و اهداء جوائز مختلف و متنوع به برندگان،  با پذیرایی نهار مراسم پایان یافت و خاطره ای جاویدان را در دلها و ذهنها رقم زد..

با گزارش تصویری این مراسم همراه باشید:
٠٩:٢٨ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٢٠٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٩خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>