چاپ        ارسال به دوست

جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین اکبری اقدم مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علامه طباطبائی در خوابگاه شهید همت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، این مراسم که در حسنیه شهید همت این خوابگاه برگزار شد با حضور دانشجویان محترم و نشست جوانانه و صمیمی با حجت الاسلام والمسلمین اکبری اقدم، ایشان با ارائه بحث جذاب در باب قدرت و انگیزه جوانی و استفاده صحیح و بهینه از این موهبت خدادادی فرمودند: جوانان منشا تحولات و دگرگونیهای تاریخ ساز در طول تاریخ  بودند. و امزوز در دانشگاه علامه روحیه مضاعف برگرفته از قدرت نرم افزاری علوم انسانی باید مانند دانشمندان در عرصه انرژی هسته ای در مشکلات کشور نقش آفرینی کرده و گره گشا باشد. وارد شدن جوانان با صلابت و قدرت در عرصه های مختلف به همراه امید و انگیزه بی پایان را نگاه زیبای مقام معظم رهبری به جوانان دانستند. و بیان داشتند تنها با این نگاه است که جوانان عزیز و مومن می توانند به قله های رشد و ترقی و پیشرفت رسیده پا به پای پیشرفتهای حیرت آور تکنولوزیک در دنیای کنونی طی طریق کنند. ایشان با تاکید بر فراگیری مهارتهای ارتباطی، پختگی و متانت در برخوردهای اجتماعی را لازمه خود باوری و عدم خود باختگی در حرکت به سوی کمال جوانان دانستند.

در ادامه با مداحی و مولودی خوانی مادحین اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ،آقایان پرهام مداح و محمد حیدری، چشن و سرور بر پا شد و در پایان مراسم از حضار پذیرایی به عمل آمد.

 


١٤:٥٢ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٢٠٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٦خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>