چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه

به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری در دانشگاه، این مراسم با حضور جناب آقای دکتر سلیمی رئیس دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، جناب آقای دکتر شالچی معاونت محترم فرهنگی، جناب آقای دکتر زند مقدم، معاونت محترم پژوهشی، جناب آقای دکتر حسین‌پور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع، جناب آقای دکتر ویژه، جناب آقای دکتر رهبر و جناب آقای دکتر معتمدی برگزارشد. همچنین از جناب آقای دکتر ویژه دبیر سابق هم اندیشی اساتید تشکر و قدردانی و جناب آقای دکتر حسین‌پور به عنوان دبیر جدید دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه معارفه شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه نشست‌های هم اندیشی متعددی در سال گذشته و جاری با حضور حداکثری اساتید و دانشجویان نخبه دانشگاه برگزار شده افزودند طبق آمار دوره ‌های هم اندیشی و ضیافت اندیشه در دانشگاه علامه طباطبائی در کشور همیشه پیشرو بوده ؛ هم از لحاظ استقبال مخاطب و هم از لحاظ محتوای دوره ها؛ ایشان از زحمات ، راهنمایی‌‌ها و حمایت‌های دکتر سلیمی و جناب آقای دکتر ویژه به عنوان دبیر سابق هم اندیشی اساتید تشکر و قدردانی کردند.

جناب آقای دکتر سلیمی ضمن تشکر از حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم و همکاران نهاد رهبری در دانشگاه برای مدیریت  و اجرای نشست‌های هم اندیشی اساتید افزودند جریان ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علامه طباطبائی تفاوتی بنیادین با سایر دانشگاه‌ها دارد و آن تبدیل شدن به حلقه وصل و محیطی بسیار صمیمی و پر ثمر برای اساتید دانشگاه است. ایشان افزودند ما باید بتوانیم مسائل روز کشور و دانشگاه را به عنوان موضوعات این نشست ها در نظر بگیریم  و خوشبختانه دانشگاه علامه طباطبائی در این زمینه جایگاه بالایی در کشور و در بین مسئولین به دست آورده است.  ایشان در ادامه افزودند من امیدوارم با حضور این جمع و با تلاش‌های جناب آقای دکتر حسین‌پور و میراث خوب جناب آقای دکتر ویژه بتوانیم این موضوع را هر چه بهتر ادامه و به نوعی به عنوان میعادگاه اندیشه اساتید به قوت خود باقی بماند.

در انتهای مراسم از زحمات جناب آقای دکتر ویژه تشکر و قدرانی شد و جناب آقای دکتر حسین پور به عنوان دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه معرفی شدند. همچنین جناب آقای دکتر عبدالله معتمدی و جناب آقای دکتر رهبر به عنوان اعضای حقیقی شورا معرفی گردیدند.

 

 


١٤:٣٨ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥٩٠١٦    /    تعداد نمایش : ٧٩٥خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>