چاپ        ارسال به دوست

اردوی کوهپیمایی –زیارتی امامزاده ابراهیم دربند، پنجشنبه در فضایی صمیمی و بانشاط با حضور کارکنان و اساتید دانشگاه به همراه خانواده برگزار شد

 این برنامه که در ساعت 8 صبح از محل مقبره شهدای گمنام دانشگاه  به سمت دربند صورت پذیرفت با قرار گرفتن در موقعیت پیاده روی با پذیرایی مختصر، کوهپیمایی به سمت امامزاده شروع شد. این صعود که بصورت خانوادگی انجام شد در فضایی صمیمی، اعضاء یکدیگر را در طول راه یاری نموده و روحیه کار جمعی و گروهی حاکم بود.

با ورود به امامزاده ابراهیم(ع) ابتدا زیارت و در ادامه مسابقه برگزار شد و دوستان به صرف صبحانه پرداختند. بعد از صبحانه با سخنرانی کوتاه حجت الاسلام و المسلمین شمس و تشکر از دوستان در تشریک مساعی و کوهپیمایی، ایشان آثار و فواید ورزش و مخصوصا ورزشهای همگانی و جمعی را یادآور شدند و بیان کردند بشر امروز در هیاهوی زندگی و شلوغی های اجتماع نیاز واقعی به گردش در طبیعت دارد تا از این موهبتهای خدادادی انرژی و نشاط گرفته برای کار و تلاش بهتر آماده شود. در ادامه قرعه کشی جهت اهداء جوایز انجام شد و آقایان میرزایی ،حکمت و بهرامی به همراه خانواده موفق به دریافت جوایز شدند.

در ادامه، اجرای برنامه کوتاهی توسط حجت الاسلام جعفری برای بچه های شرکت کنندگان همراه با اهداء جوایز انجام و بعد از تیر اندازی و عکس یادگاری دسته جمعی، برنامه پایان پذیرفت.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبائی


١٠:٣٢ - شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٢١٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٣١خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>