چاپ        ارسال به دوست

مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام و المسلمین اکبری اقدم طی سخنانی در مسجد امام علی(ع) شهادت مقتدرانه سردار والا مقام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک وتسلیت گفتند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری اقدم شهادت سردار سرافراز و عزیز حاج قاسم سلیمانی را خدمت امام عصر(عج) و مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) و امت حزب الله و جبهه مقاومت تبریک و تسلیت گفتند و بیان داشتند نیروی مقاومت یکی از بهترین نیروهایش را که مایه مباهات برای جبهه مقاومت و جامعه ایران بود از دست داد.

مشاهده کردید  در همه شهرها مردم عزادار و داغدارِ غم فقدان ایشان هستند. رهبر معظم انقلاب در خصوص روحیه جهادی ایشان از رشادت این سردار بزرگوار می فرمودند که : این جهاد بزرگی بود و خداوند شهادت او را شهادت بزرگی قرار داد.

اگر یا علی گفتید و سرباز ولایت بودید و در مسیر مقاومت بر ضد استکبار پرچمی را برافراشتید و اتفاقی رخ داد به فیض شهادت رسیده و در ردیف شهیدان والا مقام در درگاه الهی قرار خواهید گرفت. درست است که رفتن ایشان یک ثلمه و ضربه ای  برای جبهه مقاومت بود اما دنیا بداند که تا امت حزب الله در سراسر دنیای اسلام اعم از یمن، عراق، سوریه، افغانستان و... وجود دارد و ولایت هست و نیز استکبار وجود دارد، قاسم سلیمانی ها هم وجود خواهند داشت. ان شاء الله با حضور پر رنگ در تشییع پیکر مطهر ایشان نشان خواهیم داد که رهرو راستین ولایت و قدردان زحمات این سردار محبوب هستیم. باشد که خدای متعال ما را هم مانند سردار سلیمانی از پیروان واقعی ولایت قرار دهد.

 

در ادامه بعد از اقامه نماز عصر با مداحی و مرثیه خوانی، اساتید و دانشجویان در غم فقدان سردار بزرگ اسلام به سوگواری و عزاداری پرداختند.

 

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی


١٥:٢٠ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٢٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٤١٧خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>